Főoldal » Meccsek » 2024. május 12. » Audax Italiano - Colo Colo

Audax Italiano - Colo Colo 1:4 (1:3)

Chilei Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2024. május 12. 21:00
Helyszín: Estadio Bicentenario Municipal de La Florida (Santiago de Chile)

Leonardo Gil ('12, 0-1), Damián Pizarro ('20, 0-2), Gonzalo Ríos ('22, 1-2), Damián Pizarro ('45+3, 1-3), Cristian Zavala ('90+5, 1-4)

• Brayan Cortés az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét Audax Italiano - Colo Colo mérkőzésen is szerepelt.

Audax Italiano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Colo Colo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Colo Colo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Colo Colo csapatának kedvez (7:6).
Ebből a csapatok háromszor játszottak az Audax Italiano stadionjában, a gólarány 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Audax Italiano egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Colo Colo háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Colo Colo az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Audax Italiano 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Colo Colo pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Colo Colo szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Audax Italiano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Magallanes, a Deportes Iquique vagy a Coquimbo. A Colo Colo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Nublense, az O'Higgins vagy a Fluminense. A Colo Colo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Audax Italiano 1554., Colo Colo 947. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Colo Colo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Colo Colo nyeri ezt a találkozót.