Főoldal » Meccsek » 2025. április 30. » 2 de Mayo - Sportivo Luqueno

2 de Mayo - Sportivo Luqueno

Paraguayi bajnokság mérkőzés, 17. forduló - 2025. április 30.

Tudj meg többet a csapatról!
Tudj meg többet a csapatról!

Korábbi 2 de Mayo - Sportivo Luqueno mérkőzések:

2 de Mayo győzelem

szept. 12. 3:2 (0:1)
Döntetlen

febr. 22. 0:0
2024. ápr. 8. 0:0
Sportivo Luqueno győzelem

nov. 25. 1:2 (0:0)
2024. jan. 20. 0:2 (2:0)

Mérkőzés előtti esélylatolgatás

Inkább 2 de Mayo győzelem
Inkább Sportivo Luqueno győzelem
 
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sportivo Luqueno csapatának kedvez (6:4).
 
Ebből a csapatok kétszer játszottak a 2 de Mayo stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Sportivo Luqueno csapatának kedvez (2:1).
 
Ha az elmúlt egy évben, a Paraguayi bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a 2 de Mayo 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sportivo Luqueno pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Sportivo Luqueno szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a 2 de Mayo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Libertad. A Sportivo Luqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a 2 de Mayo. A 2 de Mayo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
 
 
Az elmúlt egy évben a 2 de Mayo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sportivo Luqueno. A Sportivo Luqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Libertad. A Sportivo Luqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
 
2 de Mayo 3145., Sportivo Luqueno 1232. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sportivo Luqueno jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Sportivo Luqueno nyeri ezt a találkozót.

Fórum

Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).

2 de Mayo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen
márc. 2. 13:00
2 de Mayo - Sportivo Trinidense
1:1 (1:0)
febr. 14. 13:00
2 de Mayo - Atlético Tembetary
1:1 (1:1)

Sportivo Luqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem
márc. 1. 00:30
Libertad - Sportivo Luqueno
3:0 (1:0)
febr. 14. 23:30
General Caballero - Sportivo Luqueno
3:0 (2:0)

Ajánlott videós összefoglalók