Újbuda - Monor 2:0 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. március 19-én is volt Monor - Újbuda mérkőzés!
NB III. Közép mérkőzés, 6. forduló - 2015. szeptember 6. 16:30
Góllövők:
Kovács Dávid ('50, 1-0), Kovács Dávid ('86, 2-0)
Csapatfelállítás
Tippek
Újbuda győzelem:
27 tipp (55%)
27 tipp (55%)
Döntetlen:
12 tipp (24%)
12 tipp (24%)
Monor győzelem:
10 tipp (20%)
10 tipp (20%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Újbuda utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség
Monor utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem
NB III. Közép: 6. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Újbuda győzelem
Inkább Monor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben az Újbuda egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Monor kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Monor az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Közép mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Újbuda 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Monor pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján a Monor szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Újbuda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Csepel, a Hódmezővásárhely vagy a Balatonfüred. A Monor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dunaharaszti, a Szekszárd vagy az Orosháza FC. A Monor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Újbuda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tatabánya, a Dunaharaszti vagy a Dorog. A Monor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hódmezővásárhely, a SZEOL vagy a Vác. Az Újbuda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Újbuda 845., Monor 594. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Monor jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Monor nyeri ezt a találkozót.