Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 27. » AEK Athen II - Ilioupoli

AEK Athen II - Ilioupoli 2:2 (0:1)

Görög Másodosztály mérkőzés, B csoport, 2. forduló - 2024. szeptember 27. 15:30
Helyszín: Proponitikó Kéntro PAE AEK (Spata)

Dimitris Mavrias ('24, 11-esből, 0-1), Stefanos Katsikas ('63, 1-1), Dimitris Theodoridis ('90+6, 2-1), Vangelis Alexopoulos ('90+1, 2-2)

AEK Athen II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Ilioupoli utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Ilioupoli győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ilioupoli csapatának kedvez (3:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az AEK Athen II stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ha az elmúlt egy évben, a Görög Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az AEK Athen II 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ilioupoli pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Ilioupoli szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az AEK Athen II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levadiakos. Az Ilioupoli gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Kampaniakos Chalastra. Az AEK Athen II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

AEK Athen II 2817., Ilioupoli 2929. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az AEK Athen II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az AEK Athen II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.