Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 14. » Alcorcón - Atlético Madrid II

Alcorcón - Atlético Madrid II 2:3 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2024. szeptember 14. 19:30
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

Yael Ballesteros ('31, 1-0), Vladyslav Koptoun ('57, 2-0), Ale García ('59, 2-1), Javier Bonar ('76, 2-2), Javier Bonar ('82, 2-3)

• Az Atlético Madrid II két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 3-2-ra nyert.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Alcorcón győzelem:
25 tipp (64%)
4 tipp (10%)
Atlético Madrid II győzelem:
10 tipp (25%)

Alcorcón utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlético Madrid II győzelem
Az elmúlt fél évben az Alcorcón egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Alcorcón sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcorcón 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Alcorcón jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcorcón olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II, a Hércules. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Ibiza vagy az Atletico Sanluqueno. Az Alcorcón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcorcón 359., Atlético Madrid II 1835. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcorcón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcorcón csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.