All Boys - Ferro Carril Oeste 3:3 (2:2)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. augusztus 12-én is volt All Boys - Ferro Carril Oeste mérkőzés!
Argentin Másodosztály mérkőzés, 12. forduló - 2018. február 8. 00:00
Helyszín: Estadio Islas Malvinas (Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires)
Góllövők:
Jonathan Herrera ('4, 0-1), Lautaro Torres ('12, 0-2), Cristian Canuhé ('25, 1-2), Pablo Frontini ('37, 2-2), Facundo Castro ('53, 3-2), Gabriel Díaz ('80, 3-3)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.
- Volt, hogy a Ferro Carril Oeste két góllal is vezetett, de végül az All Boys kiegyenlített.
Tippek
All Boys győzelem:
32 tipp (80%)
32 tipp (80%)
Döntetlen:
6 tipp (15%)
6 tipp (15%)
Ferro Carril Oeste győzelem:
2 tipp (5%)
2 tipp (5%)
Korábbi All Boys - Ferro Carril Oeste mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
All Boys utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség
Ferro Carril Oeste utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Argentin Másodosztály: 12. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább All Boys győzelem
Inkább Ferro Carril Oeste győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Ferro Carril Oeste csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak az All Boys stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az All Boys csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az All Boys kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ferro Carril Oeste egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az All Boys sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az All Boys 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Ferro Carril Oeste pedig idegenben ötször kapott ki. Tehát az All Boys jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben az All Boys olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guillermo Brown. A Ferro Carril Oeste pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Brown de Adrogué. A Ferro Carril Oeste erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
All Boys 924., Ferro Carril Oeste 1770. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az All Boys jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus az All Boys csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.