Anderlecht - Germinal 3:2 (2:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2012. november 24-én is volt Germinal - Anderlecht mérkőzés!
Belga Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2011. szeptember 25. 18:00
Góllövők:
Juhász Roland ('32, 1-0), Guillaume Gillet ('37, 2-0), Roni Porokara ('65, 2-1), Hernán Losada ('70, 2-2), Guillaume Gillet ('89, 3-2)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Az Anderlecht az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már tizenegy mérkőzés óta tart. Utoljára az Oud-Heverlee ellen szenvedtek vereséget 2011. július 29-én.
Tippek
Anderlecht győzelem:
39 tipp (95%)
39 tipp (95%)
Döntetlen:
1 tipp (2%)
1 tipp (2%)
Germinal győzelem:
1 tipp (2%)
1 tipp (2%)
Korábbi Anderlecht - Germinal mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Germinal győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Anderlecht utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Germinal utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Belga Bajnokság: 8. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Anderlecht győzelem
Inkább Germinal győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Anderlecht csapatának kedvez (16:1).
Ebből a csapatok háromszor játszottak az Anderlecht stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Anderlecht csapatának kedvez (7:0).
Az elmúlt fél évben az Anderlecht négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Germinal egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Anderlecht sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Anderlecht 4 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Germinal pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Anderlecht jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben az Anderlecht olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lokeren vagy a Standard Liege. A Germinal gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Westerlo, a Cercle Brugge. Az Anderlecht csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Anderlecht 22., Germinal 1199. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Anderlecht jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Anderlecht csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.