Anderlecht - Zenit Szentpétervár 1:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 23-án is volt Zenit Szentpétervár - Anderlecht mérkőzés!
Bajnokok Ligája mérkőzés, C csoport - 2012. november 6. 20:45
Góllövők:
Dieumerci Mbokani ('16, 1-0)
Csapatfelállítás
Tippek
Anderlecht győzelem:
28 tipp (26%)
28 tipp (26%)
Döntetlen:
23 tipp (22%)
23 tipp (22%)
Zenit Szentpétervár győzelem:
53 tipp (50%)
53 tipp (50%)
Korábbi Anderlecht - Zenit Szentpétervár mérkőzések:
Anderlecht győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Anderlecht utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Zenit Szentpétervár utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Bajnokok Ligája: C csoport további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Anderlecht győzelem
Inkább Zenit Szentpétervár győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Zenit Szentpétervár csapatának kedvez (7:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Anderlecht stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Zenit Szentpétervár csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Anderlecht hatszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zenit Szentpétervár ötször nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Anderlecht sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Bajnokok Ligája mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Anderlecht 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zenit Szentpétervár pedig idegenben egyszer kapott ki.
Az elmúlt egy évben az Anderlecht olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gent, a Standard Liege vagy a Lokeren. A Zenit Szentpétervár pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a CSKA Moszkva, a FK Krasnodar vagy az Anzhi. Az Anderlecht erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Anderlecht olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Málaga. A Zenit Szentpétervár gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Málaga. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Anderlecht 22., Zenit Szentpétervár 41. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Anderlecht jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Anderlecht csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.