Anorthosis - AEL Limassol 0:0
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. február 8-án is volt AEL Limassol - Anorthosis mérkőzés!
Ciprusi Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2016. október 1. 18:00
Csapatfelállítás
Korábbi Anorthosis - AEL Limassol mérkőzések:
Anorthosis győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Anorthosis utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen
AEL Limassol utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Ciprusi Bajnokság: 6. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Anorthosis győzelem
Inkább AEL Limassol győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben az Anorthosis egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AEL Limassol háromszor nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AEL Limassol az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Anorthosis 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az AEL Limassol pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az AEL Limassol szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Anorthosis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a PAEEK Kyrenia. Az AEL Limassol pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Doxa Katokopia. Az AEL Limassol erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Anorthosis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ermis Aradippou. Az AEL Limassol gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Nea Salamina. Az AEL Limassol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Anorthosis 887., AEL Limassol 946. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Anorthosis jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az AEL Limassol nyeri ezt a találkozót.