APOEL Nikosia - Slovan Bratislava 0:0
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. augusztus 13-án is volt APOEL Nikosia - Slovan Bratislava mérkőzés!
BL selejtező mérkőzés, 3. forduló - 2011. július 26. 19:00
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Tippek
APOEL Nikosia győzelem:
25 tipp (54%)
25 tipp (54%)
Döntetlen:
10 tipp (21%)
10 tipp (21%)
Slovan Bratislava győzelem:
11 tipp (23%)
11 tipp (23%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
APOEL Nikosia utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem
Slovan Bratislava utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
BL selejtező: 3. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább APOEL Nikosia győzelem
Inkább Slovan Bratislava győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben az APOEL Nikosia kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Slovan Bratislava négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Slovan Bratislava az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a BL selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az APOEL Nikosia 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Slovan Bratislava pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát az APOEL Nikosia jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben az APOEL Nikosia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Skenderbeu vagy a Tatran Presov. A Slovan Bratislava pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Győri ETO, a Trnava. A Slovan Bratislava erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az APOEL Nikosia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a CFR Cluj. A Slovan Bratislava gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Wiener Neustadt. Az APOEL Nikosia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
APOEL Nikosia 531., Slovan Bratislava 46. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Slovan Bratislava jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Slovan Bratislava nyeri ezt a találkozót.