Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 23. » Atlético Tucumán - Belgrano

Atlético Tucumán - Belgrano 2:4 (1:2)

Argentin Bajnokság mérkőzés, 2. fázis, 15. forduló - 2024. szeptember 23. 00:30
Helyszín: Estadio Monumental Presidente José Fierro (San Miguel de Tucumán, Provincia de Tucumán)

Aníbal Leguizamón ('10, 0-1), Mateo Bajamich ('36, 1-1), Facundo Quignón ('45+2, 1-2), Nicolás Fernández ('57, 1-3), Mateo Bajamich ('90+2, 2-3), Pablo Chavarria ('90+4, 2-4)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Guillermo Acosta az egyetlen a mezőnyből, aki hat Atlético Tucumán - Belgrano mérkőzésen is szerepelt.

Atlético Tucumán utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Belgrano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Belgrano győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Belgrano csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Atlético Tucumán négyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Belgrano egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Tucumán sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Tucumán 6 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Belgrano pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Atlético Tucumán jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Tucumán olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Boca Juniors, az Estudiantes vagy a Racing Club. A Belgrano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Internacional RS, a Tigre vagy az Unión de Santa Fe. Az Atlético Tucumán erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Tucumán olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Gimnasia La Plata. A Belgrano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huracán. Az Atlético Tucumán csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Tucumán 1122., Belgrano 751. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Belgrano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Tucumán csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.