Banfield - Colón 3:1 (2:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. november 7-én is volt Banfield - Colón mérkőzés!
Argentin Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2010. március 5. 01:15
Góllövők:
Rubén Ramírez ('14, 1-0), Cristian García ('32, 2-0), Esteban Fuertes ('87, 2-1), Rubén Ramírez ('90, 3-1)
Csapatfelállítás
Korábbi Banfield - Colón mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Banfield utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem
Colón utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Argentin Bajnokság: 7. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Banfield győzelem
Inkább Colón győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Colón csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Banfield négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Colón egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Banfield sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Banfield 7 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Colón pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Banfield jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Banfield olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vélez Sársfield, az Estudiantes vagy a Lanus. A Colón pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Estudiantes, a Rosario Central vagy a Gimnasia La Plata. A Banfield erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Banfield olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Club. A Colón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Tucumán. A Banfield csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Banfield 681., Colón 552. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Colón jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Banfield csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.