Betis - Sevilla 0:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. március 30-án is lesz Betis - Sevilla mérkőzés!
Európa-Liga mérkőzés, nyolcaddöntő - 2014. március 20. 21:05
Góllövők:
Reyes ('20, 0-1), Carlos Bacca ('75, 0-2)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A mérkőzés tizenegyesrúgásokkal dőlt el.
- Federico Fazio és Reyes összesen hét Betis - Sevilla mérkőzésen szerepeltek.
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Tippek
Betis győzelem:
19 tipp (23%)
19 tipp (23%)
Döntetlen:
25 tipp (31%)
25 tipp (31%)
Sevilla győzelem:
36 tipp (45%)
36 tipp (45%)
Korábbi Betis - Sevilla mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Betis utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem
Sevilla utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Európa-Liga: nyolcaddöntő további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Betis győzelem
Inkább Sevilla győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sevilla csapatának kedvez (14:9).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Betis stadionjában, a gólarány 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Betis háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sevilla háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Sevilla az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Európa-Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Betis 1 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sevilla pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Betis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal, az Athletic Bilbao vagy az Espanyol. A Sevilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal, az Espanyol vagy a Freiburg. A Betis erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Betis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Almería, az Osasuna vagy az Elche. A Sevilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Málaga, a Valencia vagy a Real Madrid. A Sevilla csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Betis 124., Sevilla 26. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sevilla jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Sevilla nyeri ezt a találkozót.