Borac Cacak - Napredak 0:1 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. július 14-én is volt Borac Cacak - Napredak mérkőzés!
Szerb Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2009. szeptember 26.
Góllövők:
Bratislav Punosevac ('66, 0-1)
Csapatfelállítás
Korábbi Borac Cacak - Napredak mérkőzések:
Borac Cacak győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Borac Cacak utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség
Napredak utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Szerb Bajnokság: 6. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Borac Cacak győzelem
Inkább Napredak győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Napredak csapatának kedvez (5:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Borac Cacak stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Napredak csapatának kedvez (4:3).
Az elmúlt fél évben a Borac Cacak kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Napredak egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Borac Cacak sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Szerb Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Borac Cacak 5 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Napredak pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Borac Cacak jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Borac Cacak olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jagodina, az OFK Belgrád. A Napredak pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rad Belgrád vagy a Borac Cacak. A Borac Cacak erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Borac Cacak olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Napredak, a Vojvodina vagy a Partizan. A Napredak gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Banat Zrenjanin, a Smederevo vagy a Hajduk Kula. A Borac Cacak csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Borac Cacak 786., Napredak 825. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Borac Cacak jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Borac Cacak csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.