Bosznia-Hercegovina - Belgium 2:1 (2:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. október 7-én is volt Bosznia-Hercegovina - Belgium mérkőzés!
VB selejtező mérkőzés, Európa, 5 csoport - 2009. április 1. 19:45
Góllövők:
Csapatfelállítás
Korábbi Bosznia-Hercegovina - Belgium mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Belgium győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Bosznia-Hercegovina utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség
Belgium utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
VB selejtező: Európa, 5 csoport további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Bosznia-Hercegovina győzelem
Inkább Belgium győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Bosznia-Hercegovina csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben Bosznia-Hercegovina egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Belgium egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján Bosznia-Hercegovina sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a VB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Bosznia-Hercegovina 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Belgium pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát Bosznia-Hercegovina jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben Bosznia-Hercegovina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Észtország, az Örményország vagy az Azerbajdzsán. A Belgium pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olaszország, a Kína vagy az Új-Zéland. Belgium erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben Bosznia-Hercegovina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bulgária. A Belgium gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Finnország. Belgium csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Bosznia-Hercegovina 1398., Belgium 1010. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Belgium jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.