Brezice - Roltek Dob 1:2 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. március 1-jén is volt Roltek Dob - Brezice mérkőzés!
Szlovén Másodosztály mérkőzés, 7. forduló - 2019. november 30. 13:00
Helyszín: Stadion Brezice (Brezice)
Tippek
Brezice győzelem:
26 tipp (61%)
26 tipp (61%)
Döntetlen:
9 tipp (21%)
9 tipp (21%)
Roltek Dob győzelem:
7 tipp (16%)
7 tipp (16%)
Korábbi Brezice - Roltek Dob mérkőzések:
Brezice győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Brezice utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség
Roltek Dob utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Szlovén Másodosztály: 7. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Brezice győzelem
Inkább Roltek Dob győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Roltek Dob csapatának kedvez (16:5).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Brezice stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Roltek Dob csapatának kedvez (11:3).
Az elmúlt fél évben a Brezice egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Roltek Dob kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Roltek Dob az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Szlovén Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Brezice 2 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Roltek Dob pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Roltek Dob szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Brezice olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Beltinci vagy a Dravograd. A Roltek Dob pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Krsko vagy a Dravograd. A Roltek Dob erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Brezice olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuzinar, a Krsko. A Roltek Dob gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Fuzinar vagy a NS Drava. A Brezice csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Brezice 2147., Roltek Dob 910. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Roltek Dob jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Roltek Dob nyeri ezt a találkozót.