Főoldal » Meccsek » 2024. augusztus 1. » Carlos Manucci - ADT

Carlos Manucci - ADT 3:2 (2:1)

Perui Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2024. augusztus 1. 02:30
Helyszín: Estadio Mansiche (Trujillo)

Luis Pérez ('10, öngól, 1-0), Yimy Gamero ('42, 1-1), Ángel Benítez ('45+2, 2-1), Gonzalo Rizzo ('68, 3-1), Alex Rambal ('90+6, 3-2)

• Manuel Heredia az egyetlen a mezőnyből, aki hat Carlos Manucci - ADT mérkőzésen is szerepelt.

Carlos Manucci utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

ADT utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább ADT győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az ADT csapatának kedvez (8:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Carlos Manucci stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Carlos Manucci egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az ADT egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az ADT az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Carlos Manucci 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az ADT pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Carlos Manucci jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Carlos Manucci olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cajamarca, a Sport Boys vagy a Los Chankas. Az ADT pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huancayo, a Cienciano vagy az Alianza Atlético. Az ADT erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Carlos Manucci olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Comerciantes Unidos, az Alianza Lima vagy a Sporting Cristal. Az ADT gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Los Chankas, a Sport Boys vagy a Cusco. A Carlos Manucci csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Carlos Manucci 2153., ADT 2503. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Carlos Manucci jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Carlos Manucci csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.