Catania - Vicenza 3:1 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2015. március 16-án is volt Vicenza - Catania mérkőzés!
Góllövők:
Edgar Cani ('49, 1-0), Emanuele Calaio ('82, 2-0), Raphael Alves ('89, 3-0), Pol García ('90+2, 3-1)
Mérkőzés összefoglaló:
Tippek
Catania győzelem:
32 tipp (69%)
32 tipp (69%)
Döntetlen:
10 tipp (21%)
10 tipp (21%)
Vicenza győzelem:
4 tipp (8%)
4 tipp (8%)
Korábbi Catania - Vicenza mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Catania utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség
Vicenza utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Serie B: 10. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Catania győzelem
Inkább Vicenza győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Vicenza csapatának kedvez (1:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben a Catania kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vicenza egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Catania sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Serie B mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Catania 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vicenza pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Catania jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Catania olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bari. A Vicenza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lanciano. A Catania csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Catania 407., Vicenza 505. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Catania jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Catania csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.