Celtic - Heart of Midlothian 1:1 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. március 29-én is lesz Celtic - Heart of Midlothian mérkőzés!
Skót Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2008. december 13.
Góllövők:
Andrew Driver ('23, 0-1), Stephen McManus ('79, 1-1)
Csapatfelállítás
Korábbi Celtic - Heart of Midlothian mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Heart of Midlothian győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Celtic utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem
Heart of Midlothian utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Skót Bajnokság: 18. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Celtic győzelem
Inkább Heart of Midlothian győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Celtic csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Celtic hétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Heart of Midlothian kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Celtic sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Skót Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celtic 8 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Heart of Midlothian pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Celtic jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Celtic olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal, az Aberdeen vagy az Inverness. A Heart of Midlothian pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Inverness, a St. Mirren vagy a Hamilton. A Celtic erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Celtic olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rangers FC. A Heart of Midlothian gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Falkirk. A Celtic csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Celtic 5., Heart of Midlothian 306. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celtic jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Celtic csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.