Sporting Charleroi - Zulte-Waregem 1:0 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. július 13-án is volt Sporting Charleroi - Zulte-Waregem mérkőzés!
Belga Bajnokság mérkőzés, 31. forduló - 2009. április 25. 20:00
Góllövők:
Christophe Grégoire ('88, 1-0)
Csapatfelállítás
Korábbi Sporting Charleroi - Zulte-Waregem mérkőzések:
Sporting Charleroi győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Sporting Charleroi utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen
Zulte-Waregem utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Belga Bajnokság: 31. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Sporting Charleroi győzelem
Inkább Zulte-Waregem győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Zulte-Waregem csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben a Sporting Charleroi háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zulte-Waregem háromszor nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Zulte-Waregem az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sporting Charleroi 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zulte-Waregem pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Sporting Charleroi jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Sporting Charleroi olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Standard Liege, a Tubize vagy a Mons. A Zulte-Waregem pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Standard Liege, a Genk vagy a KV Oostende. A Zulte-Waregem erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Sporting Charleroi olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Westerlo, a Mechelen vagy a Gent. A Zulte-Waregem gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cercle Brugge, a Lokeren vagy a Kortrijk. A Sporting Charleroi csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Sporting Charleroi 391., Zulte-Waregem 162. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Zulte-Waregem jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Zulte-Waregem nyeri ezt a találkozót.