Córdoba - Villarreal II 0:0
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2012. március 16-án is volt Villarreal II - Córdoba mérkőzés!
Spanyol Másodosztály mérkőzés, 13. forduló - 2010. november 21. 17:00
Tippek
Córdoba győzelem:
13 tipp (43%)
13 tipp (43%)
Döntetlen:
4 tipp (13%)
4 tipp (13%)
Villarreal II győzelem:
13 tipp (43%)
13 tipp (43%)
1:0
1:0
0:2
1:0
Korábbi Córdoba - Villarreal II mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Córdoba utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem
Villarreal II utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Spanyol Másodosztály: 13. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Córdoba győzelem
Inkább Villarreal II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Villarreal II csapatának kedvez (5:3).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Córdoba stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Córdoba csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Córdoba ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Villarreal II kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba 3 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Villarreal II pedig idegenben kétszer nyert és hatszor kapott ki. Tehát a Córdoba jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Córdoba olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Numancia, a Racing Santander. A Villarreal II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Girona vagy a Ponferradina. A Córdoba erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Córdoba olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Xerez, a FC Cartagena vagy a Rayo Vallecano. A Villarreal II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Xerez, a Barcelona II vagy a Catania. A Villarreal II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Córdoba 308., Villarreal II 561. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Córdoba csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.