Cukaricki - Radnik Surdulica 1:2 (0:2)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 9-én is volt Radnik Surdulica - Cukaricki mérkőzés!
Szerb Bajnokság mérkőzés, 9. forduló - 2017. szeptember 13. 18:00
Helyszín: Stadion na Banovom brdu (Beograd)
Tippek
Cukaricki győzelem:
31 tipp (77%)
31 tipp (77%)
Döntetlen:
7 tipp (17%)
7 tipp (17%)
Radnik Surdulica győzelem:
2 tipp (5%)
2 tipp (5%)
Korábbi Cukaricki - Radnik Surdulica mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Cukaricki utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem
Radnik Surdulica utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Szerb Bajnokság: 9. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Cukaricki győzelem
Inkább Radnik Surdulica győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cukaricki csapatának kedvez (7:6).
Ebből a csapatok négyszer játszottak a Cukaricki stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Cukaricki csapatának kedvez (5:3).
Az elmúlt fél évben a Cukaricki ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Radnik Surdulica kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Cukaricki sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Szerb Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cukaricki 3 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Radnik Surdulica pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Radnik Surdulica szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Cukaricki olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Amkar, a Napredak vagy a Ruan Tosno. A Radnik Surdulica pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cukaricki, a Rad Belgrád vagy a Napredak. A Radnik Surdulica erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Cukaricki olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Radnik Surdulica, a Rad Belgrád vagy a Spartak Subotica. A Radnik Surdulica gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Backa Palanka, a Novi Pazar vagy a Radnicki Nis. A Cukaricki csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Cukaricki 508., Radnik Surdulica 1302. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cukaricki jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Cukaricki csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.