Debreceni EAC - Nyírbátor 3:2 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 10-én is volt Nyírbátor - Debreceni EAC mérkőzés!
NB III. Kelet mérkőzés, 26. forduló - 2018. május 5. 17:00
Helyszín: Debreceni Egyetemi AC Stadion (Debrecen)
Tippek
Debreceni EAC győzelem:
10 tipp (30%)
10 tipp (30%)
Döntetlen:
13 tipp (39%)
13 tipp (39%)
Nyírbátor győzelem:
10 tipp (30%)
10 tipp (30%)
Korábbi Debreceni EAC - Nyírbátor mérkőzések:
Debreceni EAC győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Debreceni EAC utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereség
Nyírbátor utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen
NB III. Kelet: 26. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Debreceni EAC győzelem
Inkább Nyírbátor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Nyírbátor csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Debreceni EAC kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nyírbátor egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Kelet mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Debreceni EAC 2 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nyírbátor pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Debreceni EAC jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Debreceni EAC olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az ESMTK. A Nyírbátor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Putnok. A Nyírbátor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Debreceni EAC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Füzesgyarmat, a Balassagyarmat. A Nyírbátor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tiszafüred vagy a DVTK II. A Debreceni EAC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Debreceni EAC 1896., Nyírbátor 790. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Nyírbátor jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus szerint a Nyírbátor nyeri ezt a találkozót.