Degerfors - Ängelholms 2:1 (1:1)
Svéd Másodosztály mérkőzés, 18. forduló - 2016. augusztus 6. 16:00
Helyszín: Stora Valla (Degerfors / Sweden), 1.500 néző
Góllövők:
Csapatfelállítás
Degerfors
Edző: Christian JärdlerJesse Öst
Jonathan Azulay
Emil Johansson (Marcus De Bruin, '66)
Christoffer Wiktorsson
Hampus Zackrisson
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Andreas Holmberg
Tobias Solberg (Admir Catovic, '66)
Sebastian Ohlsson
Govand Haidar
Amor Layouni (Peter Samuelsson, '75)
Ludvig Fritzson
Érdekességek
- Sebastian Carlsén és Andreas Holmberg összesen öt Degerfors - Ängelholms mérkőzésen szerepeltek.
Korábbi Degerfors - Ängelholms mérkőzések:
Degerfors győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Degerfors utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen
Ängelholms utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Svéd Másodosztály: 18. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Degerfors győzelem
Inkább Ängelholms győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ängelholms csapatának kedvez (8:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Degerfors stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Ängelholms csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben a Degerfors kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ängelholms egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Degerfors sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Svéd Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Degerfors 2 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ängelholms pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Degerfors jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Degerfors olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Trelleborg, a Värnamo. Az Ängelholms pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Örgryte vagy a Frej. A Degerfors erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Degerfors olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Assyriska FF, az AFC Eskilstuna vagy az Örgryte. Az Ängelholms gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az AFC Eskilstuna, az Öster vagy a Sundsvall. Az Ängelholms csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Degerfors 1084., Ängelholms 1791. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Degerfors jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Degerfors csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.