Főoldal » Meccsek » 2024. augusztus 5. » Deportivo Cali - Independiente Medellín

Deportivo Cali - Independiente Medellín 2:0 (1:0)

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2024. augusztus 5. 02:50
Helyszín: Estadio Deportivo Cali (Palmira)

Jonathan Marulanda ('45+4, 1-0), Fredy Montero ('90+1, 2-0)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Jhon Vásquez az egyetlen a mezőnyből, aki tíz Deportivo Cali - Independiente Medellín mérkőzésen is szerepelt.

Deportivo Cali utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Independiente Medellín utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Independiente Medellín győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Independiente Medellín csapatának kedvez (11:7).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Deportivo Cali stadionjában, a gólarány 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Deportivo Cali egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Independiente Medellín egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Independiente Medellín az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo Cali 4 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Independiente Medellín pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Independiente Medellín szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Deportivo Cali olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Nacional, az Alianza Petrolera vagy az Envigado. Az Independiente Medellín pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a La Equidad, az Envigado vagy a Patriotas. A Deportivo Cali erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Deportivo Cali olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo Pereira, a Patriotas vagy az Águilas Doradas. Az Independiente Medellín gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boyacá Chicó, az Always Ready vagy az Alianza Petrolera. A Deportivo Cali csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Deportivo Cali 789., Independiente Medellín 596. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Independiente Medellín jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Independiente Medellín nyeri ezt a találkozót.