Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 3. » Deportivo La Guaira - UCV

Deportivo La Guaira - UCV 2:0 (1:0)

Venezuelai Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2024. szeptember 3. 02:30
Helyszín: Estadio Olímpico de la UCV (Caracas)

Keiber Lamadrid ('45+2, 1-0), Ronaldo Chacón ('90+1, 2-0)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Kendry Mendoza az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Deportivo La Guaira - UCV mérkőzésen is szerepelt.
  • A Deportivo La Guaira már tizenegy mérkőzés óta veretlen, utoljára 2024. július 3-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Marítimo verte őket).

Deportivo La Guaira utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

UCV utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább UCV győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCV csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Deportivo La Guaira stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az UCV csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Deportivo La Guaira négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCV kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Deportivo La Guaira sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Venezuelai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo La Guaira 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCV pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az UCV szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Guaira olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo Táchira, a Zamora FC vagy az Aragua. Az UCV pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo La Guaira, a Carabobo vagy a Monagas. Az UCV erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Deportivo La Guaira olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCV, a Portuguesa FC vagy a Metropolitanos. Az UCV gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Academia Anzoátegui, a Metropolitanos vagy a Zamora FC. A Deportivo La Guaira csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Deportivo La Guaira 1048., UCV 2647. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Guaira jobb csapatnak tűnik.