Diagoras - Panathinaikos II 0:0
Görög Másodosztály mérkőzés, alsó ház, B csoport, 7. forduló - 2024. április 27. 15:00
Helyszín: Stadio Diagora (Rodos)
Korábbi Diagoras - Panathinaikos II mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Diagoras utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereség
Panathinaikos II utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség
Görög Másodosztály: alsó ház, B csoport, 7. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Diagoras győzelem
Inkább Panathinaikos II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Panathinaikos II csapatának kedvez (12:11).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Diagoras stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Diagoras csapatának kedvez (6:3).
Az elmúlt fél évben a Diagoras kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Panathinaikos II kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Panathinaikos II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Görög Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Diagoras 6 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Panathinaikos II pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Diagoras jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Diagoras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kallithea, a Kalamata. A Panathinaikos II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olympiakos Piraeus II vagy az Ilioupoli. A Diagoras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Diagoras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tilikratis, az Ilioupoli vagy az Olympiakos Piraeus II. A Panathinaikos II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tilikratis, az Egaleo AO Athens vagy a Diagoras. A Panathinaikos II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Diagoras 2257., Panathinaikos II 3029. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Diagoras jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Diagoras csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.