Dinamo Tbilisi - Guria Lantschuchti 3:2 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. október 3-án is volt Guria Lantschuchti - Dinamo Tbilisi mérkőzés!
Grúz Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2013. április 10. 15:00
Érdekességek
- A Dinamo Tbilisi már kilenc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2013. február 15-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Tatran Presov verte őket).
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Tippek
Dinamo Tbilisi győzelem:
65 tipp (95%)
65 tipp (95%)
Döntetlen:
1 tipp (1%)
1 tipp (1%)
Guria Lantschuchti győzelem:
2 tipp (2%)
2 tipp (2%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Dinamo Tbilisi utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem
Guria Lantschuchti utolsó 7 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Grúz Kupa: negyeddöntő további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Dinamo Tbilisi győzelem
Inkább Guria Lantschuchti győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Dinamo Tbilisi ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Guria Lantschuchti egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. A statisztika alapján a Dinamo Tbilisi sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Grúz Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Dinamo Tbilisi 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Guria Lantschuchti pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Dinamo Tbilisi olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Dila Gori. A Guria Lantschuchti pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zestafoni. A Dinamo Tbilisi erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Dinamo Tbilisi 204., Guria Lantschuchti 1622. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dinamo Tbilisi jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Dinamo Tbilisi csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.