Dinamo Zágráb - Slaven Belupo 4:1 (3:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. március 8-án is lesz Slaven Belupo - Dinamo Zágráb mérkőzés!
Horvát Kupa mérkőzés, elődöntő - 2011. április 6. 18:00
Góllövők:
Sammir ('6, 1-0), Jakub Sylvestr ('9, 2-0), Milan Badelj ('23, 3-0), Leon Benko ('35, 3-1), Ivan Tomecak ('88, 4-1)
Érdekességek
- A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
- A Dinamo Zágráb már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2010. december 15-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a PAOK Saloniki verte őket).
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Tippek
Dinamo Zágráb győzelem:
49 tipp (90%)
49 tipp (90%)
Döntetlen:
4 tipp (7%)
4 tipp (7%)
Slaven Belupo győzelem:
1 tipp (1%)
1 tipp (1%)
Korábbi Dinamo Zágráb - Slaven Belupo mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Dinamo Zágráb utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen
Slaven Belupo utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Horvát Kupa: elődöntő további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Dinamo Zágráb győzelem
Inkább Slaven Belupo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Dinamo Zágráb csapatának kedvez (12:2).
Ebből a csapatok négyszer játszottak a Dinamo Zágráb stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Dinamo Zágráb csapatának kedvez (9:0).
Az elmúlt fél évben a Dinamo Zágráb kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Slaven Belupo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a Dinamo Zágráb sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Horvát Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Dinamo Zágráb 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Slaven Belupo pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát a Dinamo Zágráb jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Dinamo Zágráb olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a PAOK Saloniki. A Slaven Belupo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hajduk Split. A Dinamo Zágráb csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Dinamo Zágráb 13., Slaven Belupo 299. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dinamo Zágráb jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Dinamo Zágráb csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.