Dorog - Rákosszentmihály 2:1 (1:1)
NB III. Duna csoport mérkőzés, 23. forduló - 2012. április 28. 17:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A Dorog az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már tizennégy mérkőzés óta tart. Utoljára az Érd ellen szenvedtek vereséget 2011. november 12-én.
Tippek
Dorog győzelem:
43 tipp (82%)
43 tipp (82%)
Döntetlen:
5 tipp (9%)
5 tipp (9%)
Rákosszentmihály győzelem:
4 tipp (7%)
4 tipp (7%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Dorog utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem
Rákosszentmihály utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereség
NB III. Duna csoport: 23. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Dorog győzelem
Inkább Rákosszentmihály győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Dorog kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rákosszentmihály egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Dorog sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Duna csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Dorog 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rákosszentmihály pedig idegenben egyszer nyert és ötször kapott ki. Tehát a Dorog jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Dorog olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Diósd. A Rákosszentmihály pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gázművek. A Dorog erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Dorog olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Érd. A Rákosszentmihály gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Üllő. A Dorog csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Dorog 506., Rákosszentmihály 2119. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dorog jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Dorog csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.