Estudiantes - Godoy Cruz 0:1 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. június 4-én is volt Estudiantes - Godoy Cruz mérkőzés!
Argentin Bajnokság mérkőzés, 20. forduló - 2018. március 18. 19:30
Helyszín: Estadio Ciudad de La Plata (La Plata, Provincia de Buenos Aires)
Góllövők:
Pol Fernández ('4, 0-1)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Estudiantes
Edző: L. BernardiMariano Andújar
Leandro Desábato
Jonathan Schunke
Gastón Campi
Iván Gómez (Sebastián Dubarbier, '71)
Facundo Sánchez
Gaston Giménez
Fernando Zuqui (Carlo Lattanzio, '53)
Lucas Rodríguez
Lucas Melano (Hugo Pavone, '59)
Ferney Otero
Godoy Cruz
Edző: D. DaboveLeonardo Burian
Diego Viera
Luciano Abecasis
Tomás Cardona

Walter Serrano
Pol Fernández

Fabricio Angileri

Ángel Gonzalez


Jalil Elías
Santiago García (Lucas Agüero, '87)
Victorio Ramis (Cristian Báez, '67)
A mérkőzés statisztikái
Estudiantes
Godoy Cruz
Szögletek száma:
10
0
Kapuralövések száma:
2
2
Lövések száma:
7
0
Szabálytalanságok száma:
7
11
Labdabirtoklás:
63%
37%
Érdekességek
- Leandro Desábato az egyetlen a mezőnyből, aki tizenöt Estudiantes - Godoy Cruz mérkőzésen is szerepelt.
Tippek
Estudiantes győzelem:
25 tipp (73%)
25 tipp (73%)
Döntetlen:
7 tipp (20%)
7 tipp (20%)
Godoy Cruz győzelem:
2 tipp (5%)
2 tipp (5%)
Korábbi Estudiantes - Godoy Cruz mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Estudiantes utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Godoy Cruz utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Argentin Bajnokság: 20. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Estudiantes győzelem
Inkább Godoy Cruz győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Estudiantes csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben az Estudiantes négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Godoy Cruz egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Estudiantes sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Estudiantes 5 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Godoy Cruz pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Estudiantes jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben az Estudiantes olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Newell's Old Boys, az Argentinos Juniors. A Godoy Cruz pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vélez Sársfield vagy a Rosario Central. A Godoy Cruz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Estudiantes olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nacional Asunción, a San Lorenzo. A Godoy Cruz gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Defensa y Justicia vagy az Unión de Santa Fe. Az Estudiantes csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Estudiantes 221., Godoy Cruz 476. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Estudiantes jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus az Estudiantes csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.