Ferencváros - Paks 1:2 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. február 16-án is volt Ferencváros - Paks mérkőzés!
Liga Kupa mérkőzés, B csoport, középdöntő - 2010. április 6. 18:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Tippek
Ferencváros győzelem:
1 tipp (50%)
1 tipp (50%)
Döntetlen:
0 tipp (0%)
0 tipp (0%)
Paks győzelem:
1 tipp (50%)
1 tipp (50%)
Korábbi Ferencváros - Paks mérkőzések:
Paks győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Ferencváros utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem
Paks utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Liga Kupa: B csoport, középdöntő további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Ferencváros győzelem
Inkább Paks győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Ferencváros csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Ferencváros stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Ferencváros négyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Paks egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a Ferencváros sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Liga Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Ferencváros 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Paks pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Paks szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Ferencváros olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Győri ETO. A Paks pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Győri ETO. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben a Ferencváros olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Diósgyőr. A Paks gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Vidi. A Paks csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ferencváros 81., Paks 167. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Ferencváros jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Ferencváros csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.