Gamba Osaka - Cerezo Osaka 1:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. február 14-én is volt Gamba Osaka - Cerezo Osaka mérkőzés!
Japán Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2024. május 6. 06:05
Helyszín: Panasonic Stadium Suita (Suita)
Góllövők:
Takashi Usami ('28, 1-0)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Gamba Osaka
Edző: Daniel AlgabaJun Ichimori
Shinnosuke Nakatani
Shota Fukuoka
Riku Handa
Keisuke Kurokawa
Shu Kurata (Ryoya Yamashita, '80)
Tokuma Suzuki
Dawhan

Takashi Usami (Shinya Nakano, '90+1)
Welton Felipe (Shoji Toyama, '90+4)
Isa Sakamoto (Takeru Kishimoto, '90)
Cerezo Osaka
Edző: A. KogikuJin-Hyeon Kim
Kyohei Noborizato (Satoki Uejo

Kakeru Funaki
Koji Toriumi
Seiya Maikuma (Hayato Okuda, '36)
Shinji Kagawa (Hiroshi Kiyotake, '66)
Hiroaki Okuno (Vitor, '58)
Hirotaka Tameda (Masaya Shibayama, '58)
Lucas Fernandes
Shunta Tanaka
Léo Pereira
Érdekességek
- Jin-Hyeon Kim az egyetlen a mezőnyből, aki 25 Gamba Osaka - Cerezo Osaka mérkőzésen is szerepelt.
Korábbi Gamba Osaka - Cerezo Osaka mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Gamba Osaka utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem
Cerezo Osaka utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Japán Bajnokság: 12. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Gamba Osaka győzelem
Inkább Cerezo Osaka győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben tizenegyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cerezo Osaka csapatának kedvez (17:8).
Ebből a csapatok hatszor játszottak a Gamba Osaka stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Cerezo Osaka csapatának kedvez (13:5).
Az elmúlt fél évben a Gamba Osaka háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cerezo Osaka háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Gamba Osaka sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Japán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gamba Osaka 3 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cerezo Osaka pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Gamba Osaka jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Gamba Osaka olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Albirex Niigata, a Jubilo Iwata vagy a Sagan Tosu. A Cerezo Osaka pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Albirex Niigata, a Sagan Tosu vagy a Grulla Morioka. A Gamba Osaka erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Gamba Osaka olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Avispa Fukuoka, a Vissel Kobe vagy a Kashima Antlers. A Cerezo Osaka gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Albirex Niigata, a Nagoya Grampus vagy a Yokohama F. Marinos. A Cerezo Osaka csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Gamba Osaka 193., Cerezo Osaka 431. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gamba Osaka jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Gamba Osaka csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.