Gamba Osaka - Omiya Ardija 4:1 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. szeptember 16-án is volt Omiya Ardija - Gamba Osaka mérkőzés!
Japán Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2009. október 4. 08:00
Góllövők:
Daisuke Tomita ('25, 0-1), Hideo Hashimoto ('52, 1-1), Pedro Júnior ('52, 2-1), Satoshi Yamaguchi ('78, 3-1), Masato Yamazaki ('88, 4-1)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
Korábbi Gamba Osaka - Omiya Ardija mérkőzések:
Gamba Osaka győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Gamba Osaka utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség
Omiya Ardija utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Japán Bajnokság: 28. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Gamba Osaka győzelem
Inkább Omiya Ardija győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Omiya Ardija csapatának kedvez (8:4).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Gamba Osaka stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Omiya Ardija csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a Gamba Osaka háromszor nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Omiya Ardija kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Gamba Osaka sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Japán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gamba Osaka 6 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Omiya Ardija pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Gamba Osaka jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Gamba Osaka olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kawasaki Frontale, az Urawa Red Diamonds vagy a Kashiwa Reysol. Az Omiya Ardija pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vissel Kobe, a Kyoto Sanga vagy a JEF United. A Gamba Osaka erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Gamba Osaka olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Seoul, az Albirex Niigata vagy a Shimizu. Az Omiya Ardija gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jubilo Iwata, a FC Tokyo vagy a Yokohama F. Marinos. Az Omiya Ardija csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Gamba Osaka 150., Omiya Ardija 486. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gamba Osaka jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Gamba Osaka csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.