Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest 1:0 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 22-én is volt Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest mérkőzés!
Román Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2009. szeptember 26. 14:00
Góllövők:
Eric Pereira ('89, 1-0)
Csapatfelállítás
Korábbi Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest mérkőzések:
Gaz Metan Medias győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Gaz Metan Medias utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség
Dinamo Bukarest utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Román Bajnokság: 8. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Gaz Metan Medias győzelem
Inkább Dinamo Bukarest győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Dinamo Bukarest csapatának kedvez (2:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Gaz Metan Medias stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Gaz Metan Medias egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Dinamo Bukarest négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Dinamo Bukarest az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Román Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gaz Metan Medias 5 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Dinamo Bukarest pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Gaz Metan Medias jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Gaz Metan Medias olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a CFR Cluj, a Rapid Bukarest vagy a Gloria Bistrita. A Dinamo Bukarest pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Steaua Bukarest, a Sturm Graz vagy az Otelul Galati. A Dinamo Bukarest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Gaz Metan Medias olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Ceahlaul, a Vaslui vagy a Steaua Bukarest. A Dinamo Bukarest gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arges Pitesti, az Universitatea Craiova vagy az Unirea Urziceni. A Gaz Metan Medias csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Gaz Metan Medias 474., Dinamo Bukarest 97. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dinamo Bukarest jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Dinamo Bukarest nyeri ezt a találkozót.