ASV Geel - Lokeren 0:1 (0:0)
Belga Kupa mérkőzés, 16 közé jutás - 2013. szeptember 25. 20:00
Góllövők:
Mijat Maric ('51, 0-1)
Csapatfelállítás
Tippek
ASV Geel győzelem:
4 tipp (9%)
4 tipp (9%)
Döntetlen:
0 tipp (0%)
0 tipp (0%)
Lokeren győzelem:
40 tipp (90%)
40 tipp (90%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
ASV Geel utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség
Lokeren utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Belga Kupa: 16 közé jutás további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább ASV Geel győzelem
Inkább Lokeren győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben az ASV Geel kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lokeren ötször nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Lokeren az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben az ASV Geel olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hoogstraten vagy a Menen. A Lokeren pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Anderlecht, a Westerlo. A Lokeren erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az ASV Geel olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Aalst, a Dessel Sport vagy a Mouscron-Péruwelz. A Lokeren gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Oud-Heverlee, a Kortrijk vagy a Genk. A Lokeren csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
ASV Geel 1640., Lokeren 277. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lokeren jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Lokeren nyeri ezt a találkozót.