Gent - Silkeborg 3:2 (0:0)
Európa Konferencia Liga mérkőzés, selejtező, 3. forduló - 2024. augusztus 15. 20:30
Helyszín: Planet Group Arena (Gent)
Góllövők:
Tonni Adamsen ('33, 0-1), Max Dean ('38, 1-1), Tonni Adamsen ('51, 11-esből, 1-2), Omri Gandelman ('90+2, 2-2), Omri Gandelman ('118, 3-2)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Gent
Edző: W. VranckenDavy Roef
Stefan Mitrovic
Nurio Fortuna (Archie Brown, '59)
Noah Fadiga (Omri Gandelman

Tsuyoshi Watanabe
Hugo Gambor (Jordan Torunarigha, '67)
Sven Kums (Matisse Samoise, '95)
Hong Hyeon-seok (Daisuke Yokota, '79)
Mathias Delorge-Knieper

Andri Guojohnsen (Matias Fernandez-Pardo, '59)
Max Dean
Silkeborg
Edző: K. NielsenNicolai Larsen
Pedro Ganchas

Pontus Rödin (Alexander Priesborg, '104)
Oliver Sonne (Jens Gammelby, '85)
Robin Öström (Andreas Poulsen, '89)
Jeppe Andersen


Mark Brink

Ramazan Orazov
Mads Larsen
Younes Bakiz (Oskar Boesen, '73)
Tonni Adamsen
Érdekességek
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Gent utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség
Silkeborg utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Európa Konferencia Liga: selejtező, 3. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Gent győzelem
Inkább Silkeborg győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Gent kétszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Silkeborg kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Gent sikeresebb volt a közelmúltban.
Az elmúlt egy évben a Gent olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Standard Liege, a Mechelen vagy a Westerlo. A Silkeborg pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Randers, az Aarhus vagy a Zwolle. A Gent erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Gent olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Dender, az Oud-Heverlee vagy a Lille. A Silkeborg gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Fredericia, a Vejle Boldklub vagy a Nordsjaelland. A Silkeborg csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Gent 57., Silkeborg 435. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gent jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Gent csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.