Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 8. » Gibraltár - Liechtenstein

Gibraltár - Liechtenstein 2:2 (1:0)

UEFA Nemzetek Ligája mérkőzés, D divízió, 1. forduló - 2024. szeptember 8. 18:00
Helyszín: Europa Point Stadium (Gibraltar)

Liam Walker ('8, 1-0), Ferhat Saglam ('53, 1-1), James Scanlon ('90+7, 2-1), Nicolas Hasler ('90+14, 11-esből, 2-2)

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Liam Walker az egyetlen a mezőnyből, aki hat Gibraltár - Liechtenstein mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizennégy alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.
  • A Liechtenstein nem cserélt egyszer sem, a kezdő tizeneggyel fejezte be a mérkőzést (a másik csapat soha cserélt).

Gibraltár utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereség

Liechtenstein utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereség
szept. 5. 20:45