ND Gorica - Rudar Pljevlja 5:0 (3:0)
Barátságos mérkőzés - 2022. június 20. 18:00
Tippek
ND Gorica győzelem:
38 tipp (84%)
38 tipp (84%)
Döntetlen:
6 tipp (13%)
6 tipp (13%)
Rudar Pljevlja győzelem:
1 tipp (2%)
1 tipp (2%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
ND Gorica utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem
Rudar Pljevlja utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább ND Gorica győzelem
Inkább Rudar Pljevlja győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a ND Gorica négyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rudar Pljevlja egyszer sem nyert idegenben és nyolcszor kapott ki. A statisztika alapján a ND Gorica sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a ND Gorica 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rudar Pljevlja pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a ND Gorica jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a ND Gorica olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Roltek Dob. A Rudar Pljevlja pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Decic. A ND Gorica erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a ND Gorica olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ilirija Ljubljana vagy a Sturm Graz. A Rudar Pljevlja gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jezero, a Mornar Bar. A ND Gorica csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
ND Gorica 299., Rudar Pljevlja 1143. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a ND Gorica jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a ND Gorica csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.