Groningen - Utrecht 1:0 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. április 13-án is lesz Utrecht - Groningen mérkőzés!
Holland Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2010. szeptember 12. 16:30
Góllövők:
Andreas Granqvist ('85, 1-0)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Ricky van Wolfswinkel az egyetlen a mezőnyből, aki hat Groningen - Utrecht mérkőzésen is szerepelt.
- A Groningen már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2010. július 24-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Veendam verte őket).
Tippek
Groningen győzelem:
12 tipp (48%)
12 tipp (48%)
Döntetlen:
5 tipp (20%)
5 tipp (20%)
Utrecht győzelem:
8 tipp (32%)
8 tipp (32%)
Korábbi Groningen - Utrecht mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Groningen utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem
Utrecht utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Holland Bajnokság: 5. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Groningen győzelem
Inkább Utrecht győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Groningen csapatának kedvez (9:8).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Groningen stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Groningen háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Utrecht egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Groningen sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Holland Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Groningen 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Utrecht pedig idegenben négyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát a Groningen jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Groningen olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Roda, a Sparta Rotterdam vagy a De Graafschap. Az Utrecht pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Luzern, a Groningen vagy a Roda. Az Utrecht erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Groningen olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Veendam, az Utrecht vagy a Midtjylland. Az Utrecht gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Twente, a Feyenoord vagy a Gent. Az Utrecht csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Groningen 270., Utrecht 188. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Utrecht jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.