Grotta - Njardvik 3:1 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. augusztus 22-én is volt Njardvik - Grotta mérkőzés!
Izlandi Másodosztály mérkőzés, 10. forduló - 2019. július 5. 21:15
Helyszín: Vivaldivöllurinn (Seltjarnarnes)
Góllövők:
Pétur Árnason ('44, 1-0), Axel Hardarson ('62, 2-0), Pétur Árnason ('67, 3-0), Ivan Prskalo ('88, 3-1)
Csapatfelállítás
Grotta
Edző: O. ThorvaldssonHákon Valdimarsson
Pétur Árnason (Björn Gudhjónsson, '82)
Arnar Helgason
Kristófer Pétursson
Dagur Gudjónsson (Óskar Jónsson, '62)
Óliver Dagur Thorlacius
Valtyr Már Michaelsson
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Halldór Baldursson
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Bjarki Leósson
Axel Hardarson
Orri Óskarsson (Sölvi Björnsson, '75)
Njardvik
Edző: R. VilbergssonBrynjar Bragason
Pawel Grudzinski
Brynjar Gardharsson
Toni Tipuriae
Arnar Magnusson
Ari Andrésson (Kaby Djaló, '65)
Ivan Prskalo
Kenneth Hogg
Andri Freysson (Andri Gíslason, '80)
Stefán Jóhannesson
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Bergtór Smárason
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Tippek
Grotta győzelem:
23 tipp (56%)
23 tipp (56%)
Döntetlen:
6 tipp (14%)
6 tipp (14%)
Njardvik győzelem:
12 tipp (29%)
12 tipp (29%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Grotta utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség
Njardvik utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség
Izlandi Másodosztály: 10. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Grotta győzelem
Inkább Njardvik győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Grotta háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Njardvik ötször nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Njardvik az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Izlandi Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Grotta 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Njardvik pedig idegenben kétszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján a Njardvik szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Grotta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Haukar, a Magni Grenivik vagy az Álftanes. A Njardvik pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leiknir Reykjavik, a Thróttur Reykjavík vagy a Fram Reykjavik. A Njardvik erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Grotta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leiknir Reykjavik vagy a Hafnarfjördur. A Njardvik gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Magni Grenivik, a Fylkir Reykjavik. A Grotta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Grotta 2820., Njardvik 2614. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Njardvik jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Njardvik nyeri ezt a találkozót.