Huelva - Marbella 1:3 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. május 11-én is lesz Marbella - Huelva mérkőzés!
Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2024. december 21. 17:30
Helyszín: Estadio Nuevo Colombino (Huelva)
Góllövők:
Ryan Edwards ('1, 0-1), Genar Fornés ('46, 0-2), Aristide Njalla ('54, 1-2), Dorian Hanza ('78, 1-3)
Csapatfelállítás
Huelva
Edző: Abel GómezRubén Gálvez
Raúl Navas
Galvez

Alberto López
Daniel Perejón
David Del Pozo
Luis Alcalde (Sergi Armero, '46)
Paolo Romero (Davinchi, '63)
Caye Quintana (David Soto, '73)
Antonio Domínguez

Aristide Njalla (Pablo Caballero

Marbella
Edző: Fran BeltránAlberto Lejárraga
Luis Acosta
Punal Rodríguez
Yacouba Hamani
Genar Fornés
Marcos Olguín

Ryan Edwards (Ínigo Alayeto, '85)
Marcos Pena (Javi Duarte, '68)
José Callejón (Du Yuezheng

Ernest Ohemeng (Jorge Álvarez, '53)
Dorian Hanza (Alberto Soto, '84)
Érdekességek
- Rubén Gálvez az egyetlen a mezőnyből, aki öt Huelva - Marbella mérkőzésen is szerepelt.
Tippek
Huelva győzelem:
27 tipp (81%)
27 tipp (81%)
Döntetlen:
2 tipp (6%)
2 tipp (6%)
Marbella győzelem:
4 tipp (12%)
4 tipp (12%)
Korábbi Huelva - Marbella mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Huelva utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség
Marbella utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Spanyol harmadosztály, 2. csoport: 18. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Huelva győzelem
Inkább Marbella győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Huelva négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Huelva sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Huelva jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcorcón, a Hércules. A Marbella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Algeciras vagy a Bergantinos. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. A Marbella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Huelva 572., Marbella 1432. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.