Huracán - Rosario Central 1:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. július 28-án is volt Rosario Central - Huracán mérkőzés!
Argentin Bajnokság mérkőzés, 11. forduló - 2009. október 28. 23:30
Góllövők:
Eduardo Domínguez ('5, 1-0)
Csapatfelállítás
Korábbi Huracán - Rosario Central mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Rosario Central győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Huracán utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség
Rosario Central utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Argentin Bajnokság: 11. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Huracán győzelem
Inkább Rosario Central győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Huracán csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Huracán egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rosario Central kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Rosario Central az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huracán 5 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rosario Central pedig idegenben négyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát a Huracán jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Huracán olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a River Plate, a Racing Club vagy a Godoy Cruz. A Rosario Central pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tigre, a Chacarita Juniors vagy a GyE Jujuy. A Huracán erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Huracán olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Tucumán, a Lanus vagy az Estudiantes. A Rosario Central gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arsenal FC, a CA Independiente vagy a San Lorenzo. A Rosario Central csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Huracán 864., Rosario Central 656. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rosario Central jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.