Főoldal » Meccsek » 2024. október 5. » Ittihad Kalba - Al Bataeh

Ittihad Kalba - Al Bataeh 3:0 (2:0)

Arab Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2024. október 5. 17:45
Helyszín: Ittihad Kalba Club Stadium (Kalba)

Mehdi Ghayedi ('21, 1-0), Saman Ghoddos ('45+1, 2-0), Leandro Spadacio ('90+7, 3-0)

• Ezek a játékosok öt Ittihad Kalba - Al Bataeh mérkőzésen is játszottak: Habib Fardan, Leandro Spadacio, Yaser Alblooshi, Daniel Bessa, Abdul Salam Mohammed.

Ittihad Kalba utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Al Bataeh utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Al Bataeh győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Bataeh csapatának kedvez (6:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ittihad Kalba stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al Bataeh csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben az Ittihad Kalba egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Bataeh egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Bataeh az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Arab Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ittihad Kalba 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Bataeh pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Al Bataeh szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Ittihad Kalba olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Wahda. Az Al Bataeh pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Ain. Az Al Bataeh erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ittihad Kalba olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Emirates Club, az Al-Wasl Dubai vagy az Al Ain. Az Al Bataeh gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ajman, az Al-Jazira Club vagy az Al-Ahli Dubai. Az Al Bataeh csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ittihad Kalba 2085., Al Bataeh 3442. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ittihad Kalba jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Al Bataeh nyeri ezt a találkozót.