Főoldal » Meccsek » 2024. december 18. » Jedinstvo Ub - Crvena Zvezda

Jedinstvo Ub - Crvena Zvezda 0:4 (0:1)

Szerb Bajnokság mérkőzés, 16. forduló - 2024. december 18. 16:00
Helyszín: Stadion Event Place (Beograd)

Góllövők:

Bruno Duarte ('39, 0-1), Cherif Ndiaye ('65, 0-2), Aleksandar Katai ('73, 0-3), Bruno Duarte ('80, 0-4)

Mérkőzés összefoglaló:

Csapatfelállítás

Tippek

Jedinstvo Ub győzelem:
1 tipp (2%)
Döntetlen:
1 tipp (2%)
Crvena Zvezda győzelem:
37 tipp (94%)

Fórum

Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).

Jedinstvo Ub utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem
dec. 14. 16:00
Zeleznicar Pancevo - Jedinstvo Ub
6:0 (2:0)
dec. 8. 13:00
Jedinstvo Ub - FK Mladost Lucani
1:2 (1:1)
nov. 30. 14:55
Partizan - Jedinstvo Ub
3:0 (0:0)

Crvena Zvezda utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem
dec. 15. 15:00
Novi Pazar - Crvena Zvezda
1:7 (1:4)
dec. 11. 21:00
AC Milan - Crvena Zvezda
2:1 (1:0)
dec. 7. 17:00
Crvena Zvezda - Tekstilac Odzaci
6:0 (3:0)

Ajánlott videós összefoglalók

Szerb Bajnokság: 16. forduló további mérkőzései:

nov. 24. 16:00
Partizan - Napredak
0:0
nov. 23. 15:00
Spartak Subotica - Novi Pazar
1:1 (0:1)
dec. 26. 13:00
IMT Novi Beograd - Backa Topola
0:2 (0:2)
nov. 23. 14:00
Radnicki Nis - Cukaricki
2:2 (2:1)

Mérkőzés előtti esélylatolgatás

Inkább Jedinstvo Ub győzelem
Inkább Crvena Zvezda győzelem
 
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Crvena Zvezda csapatának kedvez (4:0).
 
Az elmúlt fél évben a Jedinstvo Ub egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Crvena Zvezda hatszor nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Crvena Zvezda az utóbbi mérkőzéseit.
 
Ha az elmúlt egy évben, a Szerb Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Jedinstvo Ub 1 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Crvena Zvezda pedig idegenben hétszer nyert. Ez alapján a Crvena Zvezda szerepelt jobban.
 
Az elmúlt egy évben a Jedinstvo Ub olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Spartak Subotica. A Crvena Zvezda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Partizan. A Crvena Zvezda erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
 
Az elmúlt egy évben a Jedinstvo Ub olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Zeleznicar Pancevo, az IMT Novi Beograd vagy a Marsaxlokk. A Crvena Zvezda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Bodo/Glimt, az AS Monaco vagy az Inter. A Crvena Zvezda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
 
Jedinstvo Ub 9062., Crvena Zvezda 13. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Crvena Zvezda jobb csapatnak tűnik.
 
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Crvena Zvezda nyeri ezt a találkozót.