Klaksvík - B68 Toftir 6:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. április 4-én is lesz B68 Toftir - Klaksvík mérkőzés!
Feröer szigeteki bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2016. október 16. 16:00
Helyszín: Injector Arena (Klaksvík, Borðoy)
Góllövők:
Súni Olsen ('8, 1-0), Súni Olsen ('46, 2-0), Páll Klettskarő ('59, 3-0), Tórdur Justesen ('72, 4-0), Páll Klettskarő ('77, 11-esből, 5-0), Páll Klettskarő ('87, 6-0)
Csapatfelállítás
Klaksvík
Edző: M. ThomassenKristian Joensen
Sormund Kalso
Jonas Rasmussen
Ísak Simonsen
Mayowa Alli (Ólavur Niclasen, '80)
Súni Olsen (Niels Pauli Danielsen, '60)
Tórdur Justesen
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Hedin Klakstein
Jakup Andreasen
Hjalgrím Elttör
Páll Klettskarő
B68 Toftir
Edző: O. OlsenRagnar Lindholm
Niklas Poulsen
Jóhan Hojgaard
Leivur Hojgaard (Damir Ibric Yüksel, '63)
Otto Petersen
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Helgi Johannesen
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Jann Ingi Petersen
Ari Johannesen
Michal Przybylski
Kristian Andreassen
Óli Olsen
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Érdekességek
- Páll Klettskarő mesterhármast ért el a mérkőzésen.
Korábbi Klaksvík - B68 Toftir mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
B68 Toftir győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Klaksvík utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség
B68 Toftir utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Feröer szigeteki bajnokság: 26. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Klaksvík győzelem
Inkább B68 Toftir győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Klaksvík csapatának kedvez (7:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Klaksvík stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Klaksvík csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben a Klaksvík kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a B68 Toftir egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Klaksvík sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Feröer szigeteki bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Klaksvík 8 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a B68 Toftir pedig idegenben tízszer kapott ki. Tehát a Klaksvík jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Klaksvík olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuglafjordur. A B68 Toftir gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Giza / Hoyvík. A Klaksvík csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Klaksvík 1223., B68 Toftir 5878. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Klaksvík jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Klaksvík csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.