Kecskeméti TE II - FC Dabas 0:0
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. november 3-án is volt FC Dabas - Kecskeméti TE II mérkőzés!
NB III. Alföld csoport mérkőzés, 10. forduló - 2010. október 24. 14:30
Csapatfelállítás
Tippek
Kecskeméti TE II győzelem:
14 tipp (58%)
14 tipp (58%)
Döntetlen:
2 tipp (8%)
2 tipp (8%)
FC Dabas győzelem:
8 tipp (33%)
8 tipp (33%)
1:0
1:2
2:0
2:0
1:2
Korábbi Kecskeméti TE II - FC Dabas mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
FC Dabas győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Kecskeméti TE II utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség
FC Dabas utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség
NB III. Alföld csoport: 10. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Kecskeméti TE II győzelem
Inkább FC Dabas győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Kecskeméti TE II csapatának kedvez (9:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Kecskeméti TE II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Kecskeméti TE II csapatának kedvez (6:2).
Az elmúlt fél évben a Kecskeméti TE II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FC Dabas egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Kecskeméti TE II sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Alföld csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kecskeméti TE II 3 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a FC Dabas pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Kecskeméti TE II jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Kecskeméti TE II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vasas II, a Szolnoki Spartacus. A FC Dabas pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jász FC vagy a Battonya. A Kecskeméti TE II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Kecskeméti TE II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Szolnoki Spartacus, a Csepel vagy a Cegléd. A FC Dabas gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hódmezővásárhely, a SZEOL vagy a Monor. A FC Dabas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Kecskeméti TE II 1439., FC Dabas 586. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Dabas jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Kecskeméti TE II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.