PAE Chania - Diagoras 2:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 13-án is volt PAE Chania - Diagoras mérkőzés!
Görög Másodosztály mérkőzés, felső ház, 5. forduló - 2021. május 19. 14:30
Helyszín: Dimotiko Stadio Perivolion (Perivolia)
Góllövők:
Ousmane Sountoura ('18, 1-0), Lukas Bambilla ('64, 2-0)
Érdekességek
- A Diagoras az utolsó hat mérkőzését mind elveszette. Utoljára a Trikala ellen sikerült győzniük 2021. április 17-én.
Tippek
PAE Chania győzelem:
30 tipp (78%)
30 tipp (78%)
Döntetlen:
6 tipp (15%)
6 tipp (15%)
Diagoras győzelem:
2 tipp (5%)
2 tipp (5%)
Korábbi PAE Chania - Diagoras mérkőzések:
Diagoras győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
PAE Chania utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Diagoras utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség
Görög Másodosztály: felső ház, 5. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Kissamikos győzelem
Inkább Diagoras győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Kissamikos csapatának kedvez (2:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Kissamikos stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Kissamikos csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Kissamikos négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Diagoras kétszer nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Kissamikos sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Görög Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kissamikos 6 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Diagoras pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Kissamikos jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Kissamikos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Doxa Dramas, az Apollon Larisa vagy a Giorgos Karaiskakis. A Diagoras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Trikala, a Panachaiki vagy a Doxa Dramas. A Diagoras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Kissamikos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ionikos Nikea, a Trikala vagy az Ergotelis. A Diagoras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ionikos Nikea, a Giorgos Karaiskakis vagy a Kissamikos. A Kissamikos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Kissamikos 1541., Diagoras 2682. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kissamikos jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Kissamikos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.