Lanus - Banfield 1:2 (1:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. április 20-án is lesz Lanus - Banfield mérkőzés!
Argentin Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2009. szeptember 13. 19:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Korábbi Lanus - Banfield mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Lanus utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Banfield utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Argentin Bajnokság: 4. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Lanus győzelem
Inkább Banfield győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Lanus csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Lanus egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Banfield egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Banfield az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lanus 4 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Banfield pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Lanus jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Lanus olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a San Lorenzo. A Banfield pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Boca Juniors. A Banfield erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Lanus olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Estudiantes, a Boca Juniors vagy az Everton. A Banfield gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huracán, a Racing Club vagy a Vélez Sársfield. A Lanus csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lanus 240., Banfield 681. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lanus jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Lanus csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.