Lech Poznan - Dnipro 0:0
Európa-Liga selejtező mérkőzés, rájátszás - 2010. augusztus 26. 20:15
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Tippek
Lech Poznan győzelem:
12 tipp (52%)
12 tipp (52%)
Döntetlen:
3 tipp (13%)
3 tipp (13%)
Dnipro győzelem:
8 tipp (34%)
8 tipp (34%)
1:2
2:1
1:0
0:3
1:2
0:1
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Lech Poznan utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem
Dnipro utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Európa-Liga selejtező: rájátszás további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Lech Poznan győzelem
Inkább Dnipro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Lech Poznan csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Lech Poznan kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Dnipro kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Dnipro az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a Lech Poznan olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Partizan, a Legia Warszawa. A Dnipro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Illichivets vagy a Tavriya Simferopol. A Lech Poznan erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Lech Poznan olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kesla, a Jagiellonia vagy a Sparta Praha. A Dnipro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Spartak Subotica, a Karpaty Lviv vagy a Dinamo Kiev. A Dnipro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lech Poznan 67., Dnipro 168. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lech Poznan jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Lech Poznan csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.